Elżbieta Zajezierska z nagrodą WEKTORA 2021 Pracodawców RP!

24 stycznia 2022 | Aktualności

W sobotę, 15 stycznia 2022 r., odbyła się jubileuszowa 20. Gala Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, podczas której zostały wręczone WEKTORY 2021. Jedną z tegorocznych nagrodzonych została Elżbieta Zajezierska, Prezes Zarządu NOWEL.

 

Wśród laureatów znalazło się siedmiu przedsiębiorców, którzy wnoszą szczególną jakość do polskiego biznesu. WEKTORA 2021 Pracodawców RP, Elżbieta Zajezierska otrzymała za „wyznaczania nowych ścieżek rozwoju branży piekarniczej w Polsce i Europie oraz za skuteczne łączenie tradycji piekarniczych z najnowocześniejszymi technologiami”. Jako przedstawicielka trzeciego pokolenia rodziny zarządza piekarnią od lat 90. ubiegłego wieku i zbudowała w tym czasie jedną z najnowocześniejszych firm zajmujących się produkcją pieczywa do dopieku.

– Symboliczny wektor, który właśnie trzymam w dłoni, to człowiek kroczący z podniesioną głową, z jasno wytyczoną ścieżką. Dlatego tym bardziej, dzisiejsze wyróżnienie odbieram jako potwierdzenie tego, że nie zawiedliśmy. To potwierdzenie, że tą wielką odpowiedzialność, którą braliśmy na siebie, stając za sterami firmy, udało się przekuć w sukces – mówiła w trakcie odbierania nagrody Elżbieta Zajezierska. – To wyróżnienie, które mam zaszczyt odbierać, to nagroda za codzienną pracę dla całej rodziny piekarni NOWEL – wszystkich pracowników, klientów, partnerów biznesowych i przyjaciół. Bardzo Wam dziękuję, że jesteście z nami i dajecie nam to, co najlepsze.

Wśród nagrodzonych znaleźli się także:

  • Andrzej Wasilewski, Akcjonariusza MAK Investments S.A za „wieloletnią pracę i osiągnięcia w budowaniu polskiej branży ubezpieczeniowej, a także za aktywną działalność w zakresie rozwoju i promocji sportów walki”.
  • Michael Schulz, Regional Manager H&M Hennes & Mauritz logistics Sp. z o.o. za „tworzenie oraz rozwój nowoczesnych i przyjaznych środowisku rozwiązań logistycznych na terenie Polski i Europy Środkowo Wschodniej”.
  • Piotr Sójka, współwłaściciel firmy MIRAI Clinic Sp. z o.o. za „stworzenie unikalnego w skali Polski, nowoczesnego centrum ortopedycznego przy zachowaniu najwyższej troski o zabytkową wartość budowli i potrzeby lokalnej społeczności”.
  • Jan Rejs, właściciel i założyciel Rejs Sp. z o.o. w Rypinie za „wieloletnie, konsekwentne budowanie wysokiej klasy przedsiębiorstwa oraz za osiągnięcie stabilności i bezpieczeństwa biznesowego, opartego na zróżnicowaniu produkcji i różnorodności rynków”.
  • Polenergia S.A., Dominika Kulczyk, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polenergia S.A. i Michał Michalski, Prezes Zarządu Polenergia S.A. za „aktywny udział w transformacji polskiego rynku energii oraz za konsekwentny rozwój energetyki odnawialnej, zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu”.
  • Rafał Brzoska, Prezes InPost Sp. z o.o. – Super Wektor 2021 za „stworzenie międzynarodowego technologicznego championa rynku logistycznego, za przełomowe i nowatorskie Paczkomaty, a także za największy w historii technologiczny giełdowy debiut polskiej spółki za granicą”.

O nagrodzie:

Wektory to coroczne nagrody przyznawane od 2002 roku przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Są prestiżowym wyróżnieniem dla tych, którzy wskazują nowatorskie rozwiązania dla polskiej gospodarki oraz przyczyniają się do rozwoju społecznego.

 

 

 

Pieczywo – jak je przechowywać?