NOWEL Wzorową Firmą Aglomeracji Warszawskiej

18 lutego 2019 | Aktualności

Piekarnia NOWEL została wyróżniona tytułem „Lidera Przemysłu Spożywczego” w konkursie „Wzorowa Firma” za swoją niemal 100-letnią tradycję rzemieślniczo-przemysłową oraz działalność silnie związaną z życiem Aglomeracji Warszawskiej. Produkty NOWEL zyskały uznanie za jakość, „czystą etykietę” oraz tradycyjny polski smak, doceniany nie tylko w Polsce, lecz także w kilkunastu krajach Europy i świata. Jury zwróciło również uwagę na zaangażowanie spółki w inicjatywy społeczne i edukacyjne oraz realizowane inwestycje – m.in. budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Konkurs „Wzorowa Firma” ma na celu promocję firm działających na terenie Polski. To także wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które zmodernizowały park maszynowy i uzyskały dostęp do najnowszych technologii dzięki efektywnemu wykorzystaniu środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Europa Press Media przy współudziale Urzędów Marszałkowskich, Urzędów Wojewódzkich oraz Związku Powiatów Polskich.

NOWEL po raz kolejny z certyfikatem „Wybór Konsumenta”