NOWEL na Targach Marki Własnej PLMA w Amsterdamie

28 maja 2019 | Aktualności

W dniach 21-22 maja gościliśmy na targach PLMA „World of Private Label” w Amsterdamie, czyli międzynarodowych targach marki własnej, gdzie prezentowaliśmy naszą ofertę pieczywa. Tegoroczne, największe dotychczas wydarzenie przyciągnęło ponad 15 000 kupców i odwiedzających z aż 120 krajów.

Podczas targów dominowały trendy związane ze zdrową żywnością oraz produkty spożywcze o prostym składzie. Pieczywo NOWEL z „czystą etykietą” doskonale wpisuje się w te tendencje. W Amsterdamie zaprezentowaliśmy szeroką gamę naszych produktów piekarniczych m.in. tradycyjne polskie chleby mieszane i foremkowe, bagietki, kajzerki i ciabatty, pieczywo premium z ciekawymi dodatkami, m.in. chleby na maślance, bułki z nasionami chia, chleby z żeń-szeniem, a także chleby burakami i marchewką, kiszoną kapustą czy chleby z owocami, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na naszym stoisku nie zabrakło też drożdżówek, ciast i słonych przekąsek.

W targach wzięło udział aż 2700 wystawców z ponad 70 krajów, którzy prezentowali swoje towary w 60 narodowych i regionalnych pawilonach. Powierzchnia wystawiennicza obejmowała prawie 42 000 m2 i 15 hal wystawowych w centrum RAI w Amsterdamie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem i już teraz zapraszamy za rok!

 

NOWEL zaprasza na Europejski Kongres Gospodarczy