Udział wiceprezesa NOWEL Sp. z o.o. w roli panelisty podczas Kongresu Next Generation, organizowanym przez Polski Instytu Biznesu Rodzinnego.

4 września 2017 | Aktualności

Kongres Next Generation to coroczne wydarzenie adresowane do sukcesorów polskich firm rodzinnych. Ogólnopolski kongres ma na celu wymianę doświadczeń zawodowych przedstawicieli młodego pokolenia przygotowującego się do kontynuowania poprowadzenia rodzinnego biznesu. Do udziału w tegorocznej edycji  zaproszony został Michał Zajezierski, Wiceprezes Zarządu Nowel, który wystąpił w roli panelisty.

W Kongresie Next Generation wzięło udział 200 osób reprezentujących pokolenie NextG, czyli sukcesorów polskich firm rodzinnych. W panelu dyskusyjnym pt. „Sukcesor – nowy styl zarządzania. Jak to jest po zmianie? Jak przekonać do siebie pracowników?” wziął udział Wiceprezes Zarządu Nowel – Michał Zajezierski. Podczas dyskusji poruszono istotne tematy dotyczące m.in. strategii wzrostu firm rodzinnych,  ekspansji międzynarodowej oraz wyzwaniach czekających firmy rodzinne.

Organizatorem Kongresu Next Generation jest Polski Instytut Biznesu Rodzinnego.